Bursa Evden Eve Nakliyat

Diğer Sayfalar

Takip Edin

Bursa Evden Eve Nakliyat

1998 yılında kurulan firmamız bu güne kadar her zaman yenilikleri takip ederek müşterilerine sunmaktadır. Nakliyat konusunda uzun yılların verdiği deneyim ile hizmet veren firmamız her zaman müşteri memnuniyetini düşünmektedir. Bu nedenle de nakliye sektöründe gerçekleşen yenilikleri takip ederek en iyi hizmeti müşterilerine ulaştırmaktadır. Sizlerin eşyalarını daha iyi koşullarda taşımak içinse her zaman yeni araçlarla hizmet vermekteyiz. Bu sayede hem güvenilir hem de sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın taşıma işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Firmamız her zaman konusunda uzman personellerle çalışmaktadır. Personellerimize gerekli olan eğitimler verilerek nakliye konusunda verdiğimiz bütün hizmetlerde üst düzey hizmet vermeleri sağlanmaktadır. Nakliye konusunda bütün ihtiyaçlarınıza cevap veren firmamız bir çok farklı konuda hizmet sunmaktadır. Ambalajlama, paketleme, montaj ve demontaj gibi hizmetler sunarak taşınma işlemlerinizde bütün bu işlemleri bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle taşınma artık sizin için bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Bu hizmetlerimizde kullanılan araç ve gereçler kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Ayrıca eşyalarınızın taşınması konusunda da teknolojiyi kullanmaktadır. Asansörlü Nakliyat hizmetimiz ile de özellikle yüksek katlarda oturan müşterilerimizin eşyalarının daha sağlıklı bir şekilde sevkinin yapılmasını sağlamaktayız. Bu hizmetlerde kullandığımız makineler sorunsuz bir şekilde işlemleri yerine getirmektedir.

Evden Eve Nakliyat yaptığımız gibi ofis veya fabrika taşımacılığı da hizmetlerimizin arasında bulunmaktadır. Sizlere verdiğimiz bu hizmet sayesinde özellikle çok eşyanın bulunduğu şirketlerde oluşacak taşınma sorunlarını ortadan kaldırmaktayız. Ekiplerimiz sistemli bir şekilde çalışarak taşıma işlemlerinin başından sonuna kadar gerekli olan bütün işlemleri büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Depolama hizmetimizden de yararlanarak sık kullanmadığınız ancak sizin için önemli olan eşyalarınızın tarafımızca depolanmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli noktalarda bulunan depo alanlarımızdan sizlerde yararlanabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı alanında da kaliteli hizmet veren firmamız eşyalarınız bir nakliye aracını doldurmasa da parça taşımacılığı yaparak ihtiyacınızı karşılamaktadır. Gümrükleme hizmetlerinde de ihtiyacınız olan taşımacılığı büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Taşımacılık alanında gerekli olan bütün yetkilere sahip olan firmamız sizlere sigorta hizmeti de sunarak eşyalarınızın sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Her zaman geleceğe yatırım yapan firmamız sizlerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır.