BURSA ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

BURSA ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

BURSA ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Çeşitli sebeplerden dolayı insanların bulundukları yerden taşınmaları gerekebilmektedir. Bu kimi zaman iş nedeni ile olabildiği gibi kimi zaman da yeni bir hayat için farklı bir yere taşınma gereksinimi olmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı da olsa taşınma işlemleri kimi zaman kolay olurken kimi zaman da bir kabusa dönüşebilmektedir. Özellikle bütün işlemleri bireysel olarak gerçekleştirmek isteyen kişiler oldukça zor anlar yaşamaktadır. Şehirler arası nakliyat işlemlerinde araç bulma, eşyaları paketleme, eşyaları nakliye aracına yükleme, yeni eve eşyaları taşıma gibi bir çok sorun ile karşı karşıya kalınmaktadır. Şehirler arası taşınma olduğu içinde bu işlemler mesafeye göre günler alabilmektedir. Bu sorunların hiç birini yaşamak istemiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Firma olarak sizlere sunduğumuz şehirler arası nakliyat hizmetinde bir çok hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler sayesinde uygun bütçeler ile hiçbir şekilde yorulmadan eşyalarınızın yeni evinize taşınmasını sağlayabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz öncelikle evinizdeki eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi için gerekli olan çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalarda farklı eşyalar farklı paketleme teknikleri ile koruma altına alınmaktadır. Kırılacak olan eşyalarınız özel ambalajlar ile korunuz. Ayrıca mobilyalarınız demonte haline getirilerek sorunsuz bir nakliye için paketlemeler yapılır. Beyaz eşyalarınız ve elektronik eşyalarınız bulundukları yerlerden sökülerek ambalajlanır. Bu işlemler bittikten sonra eşyalarınız güven içerisinde nakliye aracına taşınmaktadır. Burada eğer yüksek katlı bir binada oturuyorsanız asansörlü nakliyat hizmetimizden de yararlanılmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat alışmalarımızda asansörler ile eşyalarınızın daha güvenli ve hızlı bir şekilde araçlara yüklenmesi sağlanmaktadır. Bütün bu çalışmalar da sigorta hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Sigorta şirketinin eşyalarınıza koyduğu değer ile eşyalarınıza bir zarar geldiğinde bunun sigorta tarafından karşılanmasını da sağlayabilirsiniz. Araçlarımız bizlere verdiğiniz adrese doğru yola çıkar ve tahmini varış süresi sizlere bildirilir. Eşyalarınız yeni evinize de personellerimiz tarafından çıkarılır. Taşıma işlemlerinde sizin istediğiniz noktalara eşyalarınız yerleştirilir ve monte edilir. Taşıma alanında gerekli olan bütün belgelere sahip olan konusunda öncü firmamız bütün bu çalışmaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sizlerde sunulan bu kaliteli hizmetten yararlanarak taşınma işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.