BURSA EVDEN EVE TAŞIMAÇILIK

BURSA EVDEN EVE TAŞIMAÇILIK

BURSA EVDEN EVE TAŞIMAÇILIK

Bursa Evden Eve Taşımaçılık
Günümüzde Bursa'da taşımacılık sektörü artık profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle farklı taşıma alanlarında özel hizmetler verilmektedir. Bunlardan biri olan fabrika taşımacılığı ise oldukça ciddi bir çalışmadır. Bilindiği gibi fabrikalar büyük ve ağır cihazların, malzemelerin bulunduğu alanlardır. Buradaki eşyaların taşınması ise ciddi bir sorumluluk istemektedir. Taşınacak bu sorumluluk ise kurumsal olmayan firmalar tarafından alınamaz. Firmamız bu konuda yeterli tecrübeye sahiptir. Sizlere vermiş olduğumuz taşımacılık hizmeti sayesinde sorunsuz bir şekilde taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Firma olarak müşterilerimize verdiğimiz güven ile kaliteli hizmetimiz referansımız olmaktadır. Sizlerde bu konuda firmamızdan destek alarak taşıma işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yapılacak olan fabrika taşımacılığı işleri sistemli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Planlı programlı yapılmayan taşıma işlemlerinde bir çok sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar sizleri hem maddi hem de manevi açıdan yorabilir. Ekiplerimiz öncelikle fabrikada bulunan eşyaların taşınması için ambalajlama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu işlemlerde farklı eşya grupları oluşturulmaktadır. Eşyaların türüne göre de paketleme çalışmaları yapılmaktadır. Fabrikalarda bulunan ofis bölümlerindeki eşyalarda özen içerisinde paketlenmektedir. Özellikle kırılacak eşyalar ve mobilyalar büyük bir özen ile koruma altına alınmaktadır. Bu konuda gerekli deneyime sahip olan personellerimiz eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmemesi için gerekli olan ambalajlama işlemlerini doğru bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Fabrika Taşımacılığı çalışmalarımızda ayrıca cihazlarınızın nakilleri de ayrı bir özenle yapılmaktadır. Hassas cihazlar özel kutularında ya da içerisinde zarar görmesini engelleyen korumalar ile bizim oluşturacağımız kutularda sevki sağlanmaktadır. Büyük ebatlı cihazlar veya makineler ise özel nakliye araçları ile istenilen noktalara götürülebilmektedir. Firma personellerimiz eşyalarınızı naklettiği gibi yeni yerinize de yerleştirmektedir. Sistemli bir şekilde paketleme yapıldığı için paketlerde hangi eşyanızın veya cihazınızın bulunduğunu hemen bakara görebilmektesiniz. Ayrıca firma olarak taşımacılık sektöründe sizlere sigorta hizmeti de vermekteyiz. Taşınacak olan eşyalarınız öncelikle sigorta ekspertiz tarafından değerlendirilmektedir. Daha sonrasında ise sigorta sayesinde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelirse bedeli sigorta tarafından ödenmektedir. Bu hizmetimiz sayesinde de gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Fabrikalarınız sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamak için firmamız ile görüşerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.