Evden Eve Nakliyat Bursa

Evden Eve Nakliyat Bursa

Evden Eve Nakliyat Bursa


Evden Eve Nakliyat Bursa

Taşınma için eşyaların demontajının yapılması oldukça önemli ve dikkat isteyen bir iştir. Yeni evinize veya yeni iş yerinize taşınmak için öncelikle mevcut eşyalarınızın paketlenmesi gerekmektedir. Paketleme işlemleri küçük boyutta olan eşyalar için kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ancak özellikle mobilyalar için aynı durum söz konusu değildir. Taşınma esnasında yaşanılabilen en büyük sorunlardan biri mobilyaların taşınmasıdır. Mobilyaların nakliye araçlarına taşınması ve tekrardan yeni mekana yerleştirilmesi özen gösterilmesi gereken bir iştir. Evden eve nakliyat Bursa olarak bu konuda her zaman demontaj işlemlerinin yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Yapılacak bu çalışma ile taşıma konusunda bir çok avantajdan yararlanılabilmektedir.

Demontaj işlemlerinin gerçekleşmesi eşyalarınızın taşıma esnasında çizilme gibi sorunlarla da karşılaşmaması için önemlidir. Bir mobilyayı demontj yapmadan binadan çıkarmaya çalışırsanız zarar görme ihtimali çok yüksektir. Bunun yerine demontaj ederek parçalar halinde çıkarmanız hem zarar görmesini engelleyecek hem de taşıma esnasında küçük parçalar taşıyacağınız için daha az efor sarf etmenizi sağlayacaktır. Demontaj işlemlerini gerçekleştirirken de bazı aletlerin olması gerekmektedir. Elektrikli tornavidaya sahip olmanız sizin için çok yararlı olacaktır. Mobilyalarda bulunan vidaları sökmek için elektrikli tornavida hile hemen vidaları bulundukları yerden çıkarabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri çıkarmış olduğunuz vidaları saklamanızdır. Evden Eve Nakliyat Bursa olarak sizler aynı zamanda montaj ve demontaj hizmeti de vermekteyiz.

Mobilya parçalarını bir arada tutan parçaları doğru bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. eğer bu parçalar kaybolursa bu parçaların aynısından bulmanız gerekecektir. Bu da sizin için bir sorun olacaktır. Bu problemi yaşamamak için önleminizi önceden alabilirsiniz. Demontaj işlemleri sonrasında parçalara ayrılan mobilyaların parçalarını koruma altına alabilirsiniz. Bunun için hava kabarcıklı naylonlar sizin işinizi görecektir. İyi bir şekilde sardıktan sonra koli bantla