ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

Hem eviniz hem de iş yeriniz için taşıma ihtiyacınız varsa bunu kurumsal taşımacılık yöntemleri ile gerçekleştirmeniz çok önemlidir. Sorunsuz bir şekilde taşıma işleminin gerçekleşmesini istiyorsanız hizmet aldığını kişilerin kurumsal bir firma olduğundan emin olmanız gerekir. Bunun nedeni ise kurumsal taşımacılık hizmeti veren firmaların sizlere her konuda sınırsız hizmet vermesidir. Aynı zamanda haklarınızı rahat bir şekilde savunabileceğiniz bir muhatap ile karşı karşıya olmasınız sizin güvende olmanız için çok önemlidir. Bizler müşterilerimizin memnuniyetini her zaman kazanmak için kurumsal kimliğimiz ile hizmet vermekteyiz. Taşımacılık alanında her zaman yeniliklerin öncüsü olan firmamız gerekli olan bütün desteği müşterilerine vermektedir.

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinden yararlanmanız sizin açınızdan en doğru karar olacaktır. Her anlamda değerli olan eşyalarınızın taşıma araçlara yükleme ve taşıma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için gerekli olan bütün önlemler alınmalıdır. Burada en büyük görev paketleme işlemini yapan kişilerde olmaktadır. Paketleme sistemleri çok iyi bir şekilde gerçekleştirilirse sorunsuz bir çalışmanın yapılması oldukça kolay olacaktır. Paketleme çalışmalarında ise her eşyanın hassasiyeti farklı olduğu için bu durum göz önünde bulundurularak yapılması da çok önemlidir. Elektronik eşyalar, cam eşyalar, bardak, tabak gibi kolay bozulabilecek veya kırılabilecek eşyaların paketlemeleri destekli ve korumalı olmalıdır. Aynı zamanda bu eşyaların taşınması esnasında da dışarıdan gelebilecek olan etkenlere karşı tamamen korunması çok önemlidir.

Verilen hizmetlerin yanı sıra firmanın sizlere verdiği garanti de çok önemlidir. Hiç beklenmedik bir kaza sonucunda firmanın hatası olmasa da eşyalarınıza zarar gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda eşyalarınızı sigortalatabilirsiniz. Kurumsal taşımacılık adına her türlü yeniliği müşterilerine ulaştıran firmamız müşterilerine sigorta sisteminde de yararlanmalarını sağlamaktadır. Sigorta işlemlerinde taşıma işlemleri başlamadan önce eşyalarınıza bir ekspertiz değeri konulmaktadır. Hiç istenmese de oluşabilecek herhangi bir kaza sorunuzun eşyalarınıza zarar gelirse sigorta bu zararı karşılamaktadır. Bu sayede sizlerde rahat bir şekilde taşımacılık işleminin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Uzun yıllardır sektörde öncü rolünü sürdüren firmamız sayesinde sizlerde sorunsuz ve kaliteli bir şekilde nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek her konuda destek talep edebilirsiniz.